„Brzmi piękny,” mruknął Sophia

„Brzmi piękny,” mruknął Sophia.

Karczmarz był okrągłej twarzy mężczyzna imieniem Hal i przywitał nas prawidłowo. Zapłaciłem za pokój jednoosobowy z dwoma łóżkami wraz z posiłkiem i stajni dla naszych koni. Zaprowadziłem Sophia się karczmach świetlicy. Jej oczy rozszerzyły się. Doręczanie kobiet krzątała się jak ludzie śmieją się w piersi i pieścił dupę, kobiety chichocząc powrotem. Mężczyźni pili kufle ciemnego piwa i zjadł obfite gulasz z wołowiny i warzyw. Moje usta pojone w zapachu.
1
„To jest … inny,” Sophia mruknął. „Kiedy byliśmy tu z matką, wynajęliśmy prywatną przestrzeń jadalną.”

„To moneta koszt, moja Pani”, odpowiedziałem, dając jej uśmiech szyderczy. „I musimy być skąpy z naszym.”

„Tak, tak,” westchnęła, po czym uśmiechnął się jako lass osiemnastu sauntered górę, ciemne włosy spadają jej z powrotem w gruby warkocz i nieśmiałym uśmiechem na ustach.

„Jeśli podoba Ci, milady, jestem Delores strony www łódź, a mój ojciec, dobry gospodarz, zwróciła mi czekać na ciebie tego wieczoru.”

„Perfect” Sophia mruczała, oblizuje. „Jesteś po prostu pyszne, dziecko.”

policzki DELORES poczerwieniała.

„Dziękuję, milady”.

„Czy masz kąpiel?” Zapytała Zofia.

„Oczywiście. Mogę zająć się tobą. ”

Sophia głową. „A wiesz, jak masować zmęczone ciało?”

„Masaż. Nie, milady „.

„Pokażę wam.” Zofia dała niegodziwy uśmiech. „Teraz, jeśli przyniesie nam nasz posiłek i dwa kieliszki wina twojego najlepszego.”

„Ale jest w porządku dla mnie opowiadania erotyczne,” przerwałem.

Sophia zmarszczyła nos. „Dziękuję, słodkie dziecko.”

I spojrzała na nią. Dlaczego ona działała tak słodko?

Delores poruszały się i wróciła z talerzem: Dwie miski gulaszu parze, grube kromki ciemnego chleba, masła pięcie i nasze napoje. Usiadła go na naszym stole, a następnie przeniósł się za krzesłem Zofii, czekając cierpliwie.

Sophia powąchał gulaszu. „To tak naprawdę nie pachną tak źle. Chyba jestem tak głodny. ”

„Tak, głód ma sposób przyprawiania potraw, pani,” I uśmiechnął się.

„Czy kiedyś skończy z sarkazmem?” Zapytała Zofia. „To najbardziej przystoi”.

„Przepraszam, że cię obraził, moja pani.”

Sophia pokręciła głową i sięgnęła do gulaszu z drewnianą łyżką. Po chwili dołączył do niej ja. To było pyszne. I wysmarowane masłem chleba i zanurzył w pikantnym gulaszem. Ciepłe jedzenie zmyte niektóre wyczerpania drogi. I smakować je, popijając mocnym piwem. Miał kopa.

Sophia sączył jej wina, że pożarł jej jedzenie. Myślę, że był zaskoczony, jak szybko skończyła. Odsunęła miskę i dopiła wino. „Więcej niż wystarczające”, skinęła Dolores. „Teraz jestem w rozpaczliwej potrzebie kąpieli.”

Zamówiłem drugi dzban piwa i usiadł z powrotem na krześle. I pielęgnować go, rozważając niebezpieczeństwa przed nami. Jakoś trzeba było znaleźć Lesbius Oracle w ciemności, niezmapowanego Deorc Lasu. To był nawiedzany przez elfy i potworów. To może być niemal tak samo niebezpieczne jak nasze poszukiwania. I wątpię, że to pomoże. Wziąłem łyk. Pani Dalila był pewien mogłem osiągnąć ten quest, ale nie był wyjątkowy. Wielu rycerzy zmarło już próbuje zabić Dominari.

Dlaczego warto mi się uda, gdzie nie udało?

W porządku. Bądź uparty suką. Idź i umrzyj. Wyrzuć swoje życie na tej głupiej głupoty.

słowa Kevina echem w mojej głowie. Hałas świetlicy wyblakłe. Ból zadrżał przeze mnie. Wziąłem inny napój gdy łzy spływały mi po policzkach. Myślałem, że ożenię Kevin po moim Quest i raz byliśmy obaj rycerze. Miałem takie romantyczne wyobrażenia o podróżując z nim walczyć u jego boku w dzień i kochać się z nim w nocy.

Czy ma rację? To ja po prostu głupi?

Nie Lady Delilah we mnie wierzył. Była prawdziwym rycerzem. Ona nie był tchórzem, jak Kevin. I trzasnął mój kufel, rozlewając część mojego piwa. „Mogę to zrobić” seks spotkania, mruknąłem. Wstałem, mój pancerz skrzypienie. „Zrobię to.”

„Zrobi co?” Przystojny mężczyzna przy sąsiednim stoliku uśmiechnął. Wyglądał trochę jak Kevin. Jego dłoń wyciągnął rękę, klepiąc moje udo. „Ponieważ mam kilka pomysłów, co można zrobić.”