Nie zamierzamy się mnie aresztować?

„Nie zamierzamy się mnie aresztować?” Zapytał radość, kiedy otworzyła drzwi.

„To nie zrobiłby każdy z nas żadnego dobra, a teraz co? Po prostu zamknij się i słuchaj na minutę. Mogę zająć całą drogę do San Diego poprzez Casper, WY. Podróż potrwa około tygodnia, może półtora tygodnia. Jednak paliwo jest cholernie drogie, a musisz być karmione. Tak, trzeba będzie zapłacić za przejazd „.
22
Radość przerwał Sam. „W jaki sposób? Nie mam żadnych pieniędzy. ”

Sam spojrzał powoli w górę iw dół młode ciało Joy. Była brudna i pachniało źle, ale nie było tak źle patrzeć. Jej kasztanowe włosy były zmierzwione czerwony i powiesił bezwładnie wokół jej piegowata twarz. Jej zielone oczy miał iskrę, która zaintrygowany Sam. Była tylko około 5’2 „i waży 110 funtów może.

Po ocenie Radość, Sam powiedział do niej. „OK. Oto oferta. Będę pokrycie kosztów podróży, karmić cię i ci kupić nowe ubrania „.

„Mówiłem ci, że nie masz żadnych pieniędzy. Jak mogę zapłacić z powrotem „zapytała Joy?.

„Oto twoja część umowy. Można płacić za przejazd z cipki, dupę i usta. Jeśli mi proszę, mogę nawet dorzucić kilkaset dolarów, gdy mamy do San Diego opowiadania erotyczne. ”

Joy spojrzał w szoku, ale nie miała wyskoczyć z samochodu i metę. „Nie mogę tego zrobić. Nigdy nie zrobiłem żadnej z tych rzeczy. ”

„Znasz się na randki?” Zapytał Sam.

„Tak.”

„Nie chłopcy chcą seks z tobą?”

„Tak.”

„Co zrobiłeś?”

„Dwa razy grałem z ich rzeczy, aż ten biały materiał wyszedł i biegał dookoła ręku. To było ohydne. ”

„Dobrze, że masz się uczyć o seksie kiedyś i od kogoś. To równie dobrze może być teraz i mnie. Powiem ci, co. Jeśli uważasz, że możesz być zainteresowany, niech Ci oczyścić i porozmawiać trochę więcej. OK?”

Radość była rozważała propozycję Sama w głowie. Wreszcie odezwała. „Robię wziąć prysznic nie?”

Sam przytaknął. „No cholera! Jesteś pewien jak diabli zrobić. Padnij, a my oboje brać prysznic w zatrzymaniu pojazdu. Pamiętaj, aby zrobić dobrą robotę czyszczących pussy i osła. Następnie Przyniosę ci jakieś nowe ubrania i butelkę ładne perfumy. Wtedy możemy mówić trochę więcej. OK?”

Uśmiech na twarzy została pełzanie Joy. Oprócz prysznicem, ona pewien, że można użyć czegoś do jedzenia i nową parę dżinsów. „OK, chodźmy”. Ona powiedziała, zeskoczył z ciężarówki i czekał na Sam do niej dołączyć.

Obaj Ciężarówki prysznice zatrzymać i Sam kupił Joy kolację. Gdy jedli, Sam widział Joy był wspaniały szuka młoda rzeczą. Miała kręcone kasztanowe włosy, piwne oczy, ładny przycisk nos i piękny dziarski zestaw B cup cycki.

Potem podszedł dwa bloki do Wal-Mart. Joy wybrał parę dżinsy, plisowaną bluzkę, sześciopak skarpetek oraz pakiet białe majtki.

Sam zapłacił za rzeczy Joy i dodano małą butelkę Obsession Kolonia. Powiedział Radość lubił drogę Obsession tworzył Damski zapach. Nastolatek uśmiechnął.

Kiedy wrócili do swojego samochodu, niektórzy mówili więcej o jazda Radość z Samem do San Diego i jej płatności dla tej przejażdżki. Joy był niechętny, ale nie całkowicie przeciwny idei Sam używając jej ciało w zamian za podwiezienie do Kalifornii.

Sam dodany do jego oferty. „Powiem ci co, radość. Jest to miejsce odpoczynku na Interstate około 10 mil od miasta. Jedź ze mną do miejsca odpoczynku. Zjem twoją cipkę, gdy tam dotrzemy. Czy kiedykolwiek twój pussy spożywane? ”

„Nie, ale niektóre ze starszych dziewcząt w szkole wszyscy mówią, że to naprawdę fajne.” Joy myślał o tym przez kilka sekund, zanim odpowiedział. „I Gota siusiu”. Zerwała się i ruszył do toalety przystanku ciężarówki.

Kiedy odszedł, Sam nazywa po niej. „Będę pozostawiając w 10 minut.”

W około 5 minut, Joy przyszedł truchtem wzdłuż parkingu. Po wspinaczce i zamykając drzwi od strony pasażera wózka, powiedziała. „Ok, ale tylko do miejsca odpoczynku.”

Sam strzelił swoją ciężarówkę, wyciągnięta z ciężarówek sex ogłoszenia tutaj, i udaliśmy się do autostrady międzystanowej. Dotrzymał słowa, wyciągnął do pierwszego miejsca odpoczynku i znalazł dość ciemne miejsce do zaparkowania swoją platformę.

Na instrukcji Sama, Joy wsiadł do podwójnej koi ponieważ walcowane na obszar odpoczynku. Kiedy zaparkował swoją platformę, Sam dołączył do niej. Ona napięte, kiedy poluzować jej spodnie i zaczął ciągnąć je w dół. Złapała linię pasa i trzymał je.