Sekcja Komentarz został ograniczony do członków tylko ze względu

Sekcja Komentarz został ograniczony do członków tylko ze względu na spamerów i innych idiotów. Prosimy o PM komentarze do mnie. Na szczęście Mann Poprawki do spełnienia nowych przepisów.

Joy Trucker
11

Sam wyciągnął duży platformy do ciężarówek poza Jacksonville na Florydzie. Był zmęczony, głodny i tęsknił za małą pogawędkę z cute kelnerka wiedział, że pracował.

Dwadzieścia lat pojazdy zaczęły go dogonić. Miał 42 lat, stał nieco ponad 6 „wysoki i ważone gdzieś na północ od 200 funtów. Już pół życia spędził za kierownicą ciężarówki. Zbyt wiele ciężarówek i hamburgery zbyt wiele godzin siedząc na dupie za kierownicą ciężarówki zrobiły swoje sa.poharatka.pl.

Sam właściciel / operator. Jego ciężarówka była jedyną rzeczą jego własnością. Żył na drodze. Jego ciężarówka była jego domem, a on zabrał doskonałe opiekę nad nim. Nie było znak na bardzo woskowane jasnym czerwoną farbą z KW lub żółtym napisem na drzwiach. Miał jedną z największych walk-in, podkłady dwukrotnie piętrowe dostępne. Miał telewizor z anteny satelitarnej zamontowanej za miejsce sypialne, mikrofalówka, lodówka, AC systemu odrębnego od głównego silnika, stereo, a nawet małego, samowystarczalnego prysznicem / nagrzewnicy. Niektórzy o niej jako jego mieszkaniu na kołach. Jego kabina została również wypełnione wszystkich najnowszych gadżetów elektronicznych, aby jego życie na drodze łatwiejsza i przyjemniejsza.

Krótko po przybyciu, Sam skończył
Obiad i został spokojnie chodzenie po drugiej stronie parkingu dla ciężarówek. Gdy zbliżył się do platformy, zauważył jego drzwi pasażera nie było szczelnie zamknięte. Sam zawsze zamknięte i zablokowane jego drzwi. Coraz bliżej, ujrzał kogoś ruch wewnątrz jego sen. Widział jego radio CB został usunięty ze swojego wierzchowca nad przednią szybą.

Z zadziwiającą szybkością i zwinnością, Sam szarpnięciem otworzył drzwi od strony pasażera i podniósł się do kabiny.

A zaskoczony dzieciak spadł CB i próbował uciec z drzwi od strony kierowcy. Sam był zbyt szybki dla złodzieja. On brutalnie chwycił ramię intruza gdyż przeleciał na swojej drodze po drugiej stronie. On narkotyków ciało dołączone do niego z powrotem do środka kabiny. Kiedy Sam obrócił złodzieja dookoła, stanął twarzą w twarz z jego niewoli. Złodziej patrząc na niego był młody, przestraszony, brudny na twarzy dziewczyny.

„Co to kurwa myślisz, że robisz tutaj?” Sam zażądał.

Złodziej zwiesiła głowę i odpowiedział. „Przykro mi, panie. Jestem głodny, a ja nie sądzę, że wrócisz tak szybko. Chciałem sprzedać radio i dostać coś do jedzenia, a może dostać bilet autobusowy. ”

„Bull cholera!” Sam odpowiedział. „Miałeś zamiar sprzedać tego radia kupić narkotyki.”

„Naprawdę, proszę pana, miałem zamiar zjeść z nim. Nie biorę narkotyków, lub coś podobnego. „Łzy zaczęły powstawać w rogu jej oczu.

Sam, z mocnym uchwytem na obu jej biceps, przyciągnął ją do siebie i spojrzał trudno jej w oczy. Były jasne i stabilne. Potem pewnie wziął oba nadgarstki i wykręcił je tak grzbiety ramiona były skierowane do góry. Widział żadnych śladów. Pociągnął nosem. Ona pewna potrzebna kąpiel, ale nie zapach alkoholu lub chwastów. „Bilet autobusowy, gdzie?” On zapytał spokojnie.

„San Diego”. Ona odpowiedziała.

„Czemu?”

„Moi rodzice zginęli w wypadku samochodowym kilka miesięcy temu. Byłem w czterech domach od tamtego czasu. Mam ciotkę, którzy tam zaprowadzi mnie, czy mogę się tam dostać. ”

Wskazując fotel pasażera, Sam opowiedział swoją niewolę. „Usiądź tutaj. Pogadamy „. Następnie osiedlił się na siedzenie kierowcy i poprosił dziewczynę. „Jak masz na imię?”

„Radość.”

„A ile masz lat, Joy?”

Joy spuściła głowę i powiedział. „Osiemnaście.”

„Głupie gadanie! Ile lat?”

„Siedemnaście.”

„Nie rób gówno byka i stary byk Shitter. Teraz, jak do cholery masz lat? „Sam zażądał www.panienaseks.net.pl.

Joy, z głową wciąż pochyloną powiedział. „Ja po prostu odwrócił szesnaście tydzień temu.”

„Holly cholera! Jesteś nie tylko młodzi, ale jesteś głupia suka. Czy naprawdę oczekiwać, aby dostać się do San Diego kradzież radia? Skończysz martwy lub w więzieniu, zanim pojawi się w połowie drogi do Teksasu „.

Następnie zła myśl przekroczył umysł Sama. Mógł jej pomóc, ale ona ma mu pomóc w powrocie. Spojrzał jej w oczy i uczynił jej ofertę. „Mam dla ciebie propozycję, radość. To trochę surowy, ale jesteś wolny, aby powiedzieć nie i na swój sposób. Teraz otwórz te drzwi. Potrzebny jest kąpiel, a ja potrzebuję trochę świeżego powietrza tutaj. Siedzieć i słuchać tego, co mam do powiedzenia. Można wyskoczyć i uruchomić kiedy chcesz. „