Poszedłem do mojego pokoju, aby zmienić i nie mogłem w to uwierzyć

Poszedłem do mojego pokoju, aby zmienić i nie mogłem w to uwierzyć. Byłem oko humping mojego syna, gdy robił to samo dla mnie. Co do cholery się stało z nami? Ciągle berating siebie za patrząc na niego tak, jak zrobił, a ja umieścić na dodatkowych warstw w zasadzie wszystko, a następnie spotkał się Mikey w drzwiach do domu. Dał mi zimowy płaszcz, rękawiczki i kapelusz, i poszliśmy na zewnątrz.
woman-466130_1280
Śnieg był przynajmniej stóp wysokie, ale obiecał jego samochód będzie zrobić to przez niego, a wraz z nim jest napęd na 4 koła, to jednak o wiele łatwiejsze, niż się spodziewałem za marki i modelu miał. Mamy tylko jechał około pięciu minut i przybyliśmy na małym jeziorku znajdującym się w parku stanowym. Zrobił kilka przedmiotów, które miał do połowów pod lodem na plecach, w tym maszyny do wycinania otworów, kadzi, przynęty, i kilka platform do połowu ryb dalej. Postawił wszystko na sanki i wyszliśmy na jezioro z trochę trudności, a śnieg był wyższy nad jeziorem, a wykopane miejsce z łopatą śniegu. Następnie Mikey popełnił pięć otworów o maszynach, beczki nadmiar lodu z kadzi, przynętą linie, i upuścił je.

Rozmawialiśmy więcej, siedząc na dwa rozkładane krzesła, trzymając się zajętych podczas gdy ryby, mamy nadzieję, że nasz przynętę. Moja rozmowa z nim w jakiś sposób znalazł się na temat swojego życia seksualnego, który tak samo jak ja był zakłopotany, aby zapytać go o chciałam wiedzieć o nim głęboko.

„Będę szczery Mamo, ja nie miałem seksu na jakiś czas, prawdopodobnie od drugiego roku>”

„Dlaczego niektórzy długo?” Zapytałem, intryguje, dlaczego miałby czekać, zwłaszcza z szansy na seks z wieloma Koleżanki.

„Szczerze mówiąc, byłem w związku z kobietą, a ja myślałem, że ją kocha, ale byłem bardziej skupiony na niej więcej niż szkoły, a moje oceny zaczął cierpieć, więc zerwała. Teraz, z mojej pracy, jestem trochę za mąż do niej, co jest w porządku, kocham moją pracę, ale ja po prostu nie znaleźli jeszcze nikomu. ”

Jego mi odpowiedział zaskoczony. Większość facetów spróbować paznokci, jak wiele dziewcząt, jak mogą one w college’u i Mikey był bardziej skupiony na utrzymaniu jego oceny, na które pracowały dla niego, ponieważ on został zatrudniony tak szybko po szkole. Niemniej jednak, chciałem pogoni wątek dalej, zastanawiając się, jak bardzo pragnął kobiety, ale powstrzymał się znowu wymyślając sobie za chęć mój syn w ten sposób.

Krótko po „talk sex” A ryby uderzył w linię, to był mały bas, nic specjalnego, ale potem dwie kolejne linie miały na ryby, i pospieszył za te oddzielone. Mikey trochę się SUNFISH i złapałem dużego szczupaka, którego północną Mikey zrobił zdjęcie mnie. Spędziliśmy kilka godzin więcej, łowienie ryb o kilka więcej, żaden z jakąkolwiek rzeczywistą wielkością, a wiatr zaczął pick-up. Zimny zaczął się gryzie wtedy, i oboje zgodzili się wrócić do domu, a my szybko.

********************

Kiedy dotarliśmy z powrotem w domu Mikiego, staraliśmy się odkleić tyle warstw ile się dało w drzwiach, jak śnieg utknął na całym naszych ubrań. Pomimo, że na zimno, z tym wielu warstw, ty dużo, co jest częścią dlatego, gdy wiatr się wzmaga masz taki zimny pot. Dostałem się do mojego t-shirt i spodnie, a Mikey usunięto wszystko, ale to samo. Potem zdjął koszulkę i spojrzał na niego. Jego klatki piersiowej i brzucha były umięśnione, nie nadmiernie, ale nie wydaje się być dowolny tłuszcz na nim albo. Potu błyszczały na jego skórze, a gdy się odwrócił, jego powrót był równie stonowana. Szczerze znalazłem się coraz włączony i stosując każdą uncję woli miałem, odwrócił wzrok.

„Śmiało i wziąć pierwszy prysznic, będę czekać w salonie aż skończysz” powiedział. Ledwo ją słyszał; Byłem rozdarty między pragnieniem ciało mojego syna, i po raz kolejny berating siebie za patrząc na niego.

„Alright” było wszystko, co mogłem wykrzesać. Szedłem obok Mikey, a do drugiej sypialni, chwyciła suknię prysznic i parę majtek, i wrócił korytarzem do łazienki. Jak ja mogłem zobaczyć Mikey zaglądając w głąb korytarza, patrząc na mnie, jakby miał tego ranka.