Wprowadził się w nią. Krzyknęła z smutku, jednakże nie chciała

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z żalu, jednakże nie chciała, bym zrezygnowałby. Rzeczywiście owo ją ruszał, sprawiając jednocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie posiadam trysnąć.

– Działkę w dupci, połowę na osobę

To trysnąłem. Wielkim ładunkiem nasienia zasypałem jej dupcie, po czym przekazał członka zaś spróbował wysyłać strugi nasienia na brodę. Ola zaczęła mi obciągać, a ilość nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała zjawiskowo: z pupy wypłyną nasienie, nasiono na masce także we włosach a sperma, której nie dała rady połknąć, odkrywająca się z ust. Przysiadł na posadzki, ona przysiadła mi na kolanach. Wypoczywali po seksie, nosili się już założyć kiedy niespodziewanie…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia jest z oddziału Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w sam raz, szczupła.

– Zaś co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj robisz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą rozmowę w namiocie. Zainteresowała mnie. Fajnego jesteś marna Ola, jednakże z rzeczywistość to Wy dwaj jesteście moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– Naprawdę toż kieruj – powiedziała Olivia oraz z złośliwym uśmiechem zaprezentowała nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje buty! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej sztuczną stópkę, na jakiej chowała czarne superstary (i ciemne stopki). – Lizać je, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, a lokalnym oczom zaprezentował się… strap-on. Na spojrzenie osiągał ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, toż obecnie się zabawimy! – stwierdziła z tymże bezpośrednim uśmiechem Olivia…