Wskazuję się Peter(Piter) plus jestem cichym młodym

Cześć! Wskazuję się Peter(Piter) plus jestem cichym chłopakiem lat 17 o ludzkiej budowie ciała dzięki trenowaniu parkour. Zaprezentuję wam o wakacjach, które odegrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, iż kierujemy ponad morze co mnie specjalnie ucieszyło, ponieważ wówczas nigdzie nie byłem oraz mogłem patrzeć na urokliwe dziewczynki i wyszukiwać wakacyjnej przygody.

Dowiedziałem się, że sterujemy do Studni Nadmorskiej na tydzień. Po dalekiej i codziennej podróży udaliśmy się do kolegów, jacy tam trwali.

Umówiliśmy się spośród nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było nadzwyczajnie, słońce świeciło, fale tłukły się o kraj, a piasek jak normalnie był twardy. Mój kumpel także ja otworzyliście kreować w gałę, po kilku minutach odwiedziła nam piłka za parawan, wyszedł oraz przeprosiłem zaś w tym etapie serce przerwało mi bić, rola się zatrzymała, i mi było sucho. Zza parawanu przedstawiła mi się piękna, ładna dziewczyna w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Była niebieskie bikini mówiące jej oczy. Jędrny tył także bolesne piersi. Powiedziała śmiejąc się : 

– Nic się nie stało, wyjątkowo uwielbiam koncertować w gałę, potrafię się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, funkcjonować spośród taką idealną nastolatką w kulę to jakże wykopać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się a zapytała jak mi na określenie ?

Odpowiedziałem:

– Peter, natomiast twoje ? 

– Ania 

– Ania, piękne imię

Zwolniła oraz poczęli odgrywać. Po całkowitym dniu na plaży opuścili na lody a ruch. Otrzymałeś z niej punkt telefonu a namiary dokąd się zatrzymała i przeciwnie jest. Dzień później nie patrzał jej na plaży, dzwoniłem, ale też nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do naszych, a do mnie zadzwoniła Ania, byłem zaskoczony, ale szczęśliwy, otrzymałeś również umówiłem się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, jeżeli właśnie chodzili, co nieokreślony etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży poprosiłem ją do siebie na dowolny film, lub rzecz w owym wyglądu. Zatelefonowałam do ojców i przebiegli. W domku walczyliśmy film (horror) oraz ustawili się na układanej wersalce, po woli co raz przy siebie. Po filmie został muzykę przyjemną z komputera i włożył się oprócz niej. Spoglądała w moje oczy, a ja w niej, było mega słodko.