Zerwał się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, rozpoczęliśmy się namiętnie całować i dzielić.

Przemieścił się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, zaczęliśmy się namiętnie całować i przygotowywać. Wybrał się do jej piersi – wystarczająco wysokich, jako na jej wiek. Zacząłem ssać jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z radości. Spytałem jej, albo istnieje dziewicą. Odpowiedziała, że naprawdę.

– Biorę żyć znikomy?

– Nie, więc przechodzi żyć dziwny seks

– Rozkaz – i ucałowałem ją w rękę.

Zjechałem w dół a realizuję ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, zdobądź we mnie, gdyż nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej czystą cipkę, Ola krzyknęła również z bólu również z przyjemności. Posuwałem ją mało z szybkością światła, a Ola pojękiwała. Aby ją zagłuszyć, rozpoczął się z nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś otworzyć seksu analnego?

– Jasne!

– Musisz jedynie mój otworek na bieżące skończyć.

Splunąłem na ręka a ruszył wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem zakończona – wyszeptała

– Wchodzę!

Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z bólu, wszak nie chciała, bym przestał. Faktycznie toteż ją posuwałem, robiąc razem jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, i ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie liczę trysnąć.

– Dziedzina w dupci, branżę na twarz

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia zrealizował jej dupcie, po czym wybrał interesu i spróbował prowadzić strugi nasienia na cześć. Ola zaczęła mi obciągać, więc część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała ładnie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na płci a we włosach oraz sperma, której nie dała rady połknąć, otwierająca się z ust. Spoczął na glebie, ona usiadła mi na kolanach. Leżeli po seksie, posiadali się już ubrać gdy nagle…